Grupowy czarter samolotu? To niezwykle opłacalna opcja

wynajemsamolotow2

Czartery, wynajem samolotów to coraz popularniejsze rozwiązanie, z którego korzystają nie tylko osoby, podróżujące w interesach, wykonujący podróże służbowe. Zwiększa się ilość chętnych, którzy czarterują samoloty, chcąc spędzić np. urlop, weekend w jednym z ciekawych miejsc na mapie Polski, czy Europy. Czy tego rodzaju usługa jest opłacalna dla klientów? Czy czarter grupowy małymi, luksusowymi samolotami, to dobre i zyskowne rozwiązanie?

Wśród wielu zalet związanych z grupowym czarterem samolotu, warto wymienić na pewno te najważniejsze.

Elastyczność ofertowa
Oferta na czarter samolotu jest zawsze dostosowana do potrzeb klientów. To oni decydują przecież o której chcą lecieć. Firmy specjalizujące się w wynajmie samolotów bez problemów mogą przygotować samolot na określony dzień, godzinę i zrealizować połączenie, które zgłaszał klient. Co istotne, jeżeli zachodzą jakieś zmiany planów, to w miarę możliwości istnieje możliwość skorygowania takiego grupowego czarteru.

wynajemsamolotow5

Oszczędność czasu
Podróże zajmują sporo czasu. Na pewno jednak trzeba przeznaczyć go o wiele mniej w przypadku lotów wynajętymi samolotami. Wynika to oczywiście z wielu faktów. Po pierwsze unika się długich odpraw i oczekiwania na boarding samolotu. W przypadku czarterów samolotów procedury odprawy i boardingu są skrócone do minimum. Na dobrą sprawę od przybycia na lotnisko, do startu maszyny może minąć około 30 minut. Po drugie, z uwagi na możliwość dotarcia do znacznie większej ilości lotnisk, niż ma to miejsce w przypadku regularnych kursów rejsowych, nie traci się dużo czasu na dojazdy do finalnego miejsca podróży.

Podróż w niezwykle komfortowych warunkach
Trzeba mieć na uwadze, że podróż samolotem czarterowym, stoi na najwyższym poziomie. Standard takich samolotów jest na najwyższym poziomie. To prosta droga do zrelaksowania się w trakcie lotu. To również, w sytuacji czarterów grupowych, bardzo swobodna atmosfera, którą trudno osiągnąć w trakcie lotów regularnymi liniami lotniczymi.

Jak doskonale widać, korzystanie z grupowych czarterów samolotów ma wiele zalet i warto o tym zawsze pamiętać.

http://www.generalaviation.pl/wynajmij-samolot.html